AKCJA - "GÓRA GROSZA'' - edycja XXI

GÓRA GROSZA 2021

Góra Grosza startuje!
Przyłączmy  się i razem usypmy 21. wielką Górę Grosza.
To niezwykła Góra w niezwykłych czasach, bo ten rok szkolny to duże wyzwanie dla nas wszystkich.
Doświadczenia nauki domowej pokazały nam, jak ważny jest każdy gest życzliwości i dobroci, jeszcze żywiej uświadomiły, co znaczy wzajemna pomoc. W Górze Grosza każdy najdrobniejszy grosik ma wartość i moc. Bądźmy blisko bez względu na odległość. Już teraz w okresie nauczania zdalnego zbieramy  monety w skarbonkach, które mamy w domu.  Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego  w naszej szkole są również koordynatorami tej wspaniałej akcji. Nauczyciele poinformują Was  wszystkich ,którzy wezmą udział w usypywaniu Góry Grosza -2021 o  terminie zbiórki monet i zakończeniu akcji.      Powodzenia ! Pamiętajmy warto pomagać !