Dziś uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny – pełen nauki, wyzwań, sukcesów i pięknych wspomnień. Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom za ich zaangażowanie, Rodzicom za współpracę i wsparcie, a Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za codzienną pracę i troskę o rozwój naszych dzieci.