Bal karnawałowy.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Bal karnawałowy dla naszych przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany .
W  naszym Oddziale Przedszkolnym 3 lutego odbył się bal karnawałowy. Pani Danusia  dołożyła wszelkich starań, by  ten dzień był dla dzieci radosny, by panował bajkowy nastrój zachęcający  przedszkolaków do wesołej zabawy.
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoją panią w tańcach i zabawach.
Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Dziękujemy pani Danusi za zorganizowanie  balu oraz  rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie  pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

IMG 20210203 WA0001IMG 20210203 WA0000IMG 20210203 WA0002