Wizyta Świętego Mikołaja

4  grudnia w naszej szkole pojawił się długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj. Dzieci  bardzo  ucieszyły się z tej niezwykłej wizyty. W tym roku szkolnym Mikołaj spotkał się wirtualnie z najmłodszymi. Dzieci przywitały gościa przez interaktywny ekran. Mimo wszystko, wizyta online Świętego Mikołaja była bardzo miłym akcentem. Dzieci nie mogły się nacieszyć ze spotkania z tak długo wyczekiwanym gościem. Z tej okazji były ubrane  na czerwono, a ich głowy zdobiły mikołajkowe czapki. Przedszkolaki śpiewały wesołe, mikołajkowe piosenki. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Po występach  dzieci otrzymały upominki. Mikołajkowy nastrój panował również w tym dniu w pozostałych klasach. Mamy nadzieję,że Mikołajki, obchodzone trochę inaczej jak co roku były dla wszystkich udane.

.IMG-20201204-WA0002.jpgIMG-20201204-WA0001.jpgIMG-20201204-WA0003.jpg