Dzień piżamy i dzień gofra

Podsumowanie akcji Szkolnego Wolontariatu.
DZIEŃ GOFRA- DZIEŃ PIŻAMY W NASZEJ SZKOLE :)
W kwietniu w naszej szkole zorganizowana została kolejna akcja charytatywna pt. „Załóż piżamę i pomagaj dzieciom chorym na raka”. Tego dnia wszyscy uczniowie przyszli do szkoły i przedszkola w piżamach, szlafroku albo ze swoją ulubiona poduszką. W ten sposób nie tylko nasi wolontariusze ale i cała społeczność szkolna na jeden dzień zsolidaryzowała się z dziećmi, które większość czasu spędzają na oddziałach onkologii w piżamach.
Tego dnia sprzedawane były gofry, które zostały przygotowane przez wolontariuszy, opiekunów szkolnego wolontariatu jak również pozostałych uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców. Za co bardzo, bardzo dziękujemy. ?
Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Uzbieraliśmy ok. 1300 zł. Brawo! ? Dochód z akcji zostanie przekazany na konto fundacji „Gdy Liczy się Czas”.
Pomaganie uskrzydla!, A my obudziliśmy w sobie anioły!
Natomiast w marcu zakończyliśmy kolejną akcję charytatywną „Z miłości do innych-zbiórka dla potrzebujących”. Zakupiliśmy kremy, szampony, mydła oraz herbaty. Zakupione dary zostały przekazane za pośrednictwem organizatorów do Albertyńskiego Punktu Pomocy w Krakowie.
Warto pomagać! ?
dzienpizamy2024.1