Wycieczka do Teatru Lalek Rabcio

Dnia 25 kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się do Teatru Lalek Rabcio na przedstawienie "Kiedy Króla boli ząb".

Głównym bohaterem spektaklu był Król, który zmagał się z bólem zęba, ale bardzo bał się dentysty, dlatego szukał innych sposobów. Nikt nie potrafił mu pomóc. A tymczasem ból zęba tak dokuczał Królowi, że wojna wisiała na włosku. Sytuację próbowała ratować Księżniczka, lecz została podejrzana o szpiegostwo... I kto wie, jakby się to wszystko skończyło, gdyby nie podstęp...i Dentysta.

Prawdziwa scena, oprawa muzyczna oraz ciekawe kostiumy przyciągnęły uwagę przedszkolaków i wywołały na ich twarzach prawdziwy zachwyt. Dzieci oglądając spektakl doświadczyły wielu przeżyć i z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów.