Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kazimierza Wielkiego w Zubrzycy Górnej

Podziękowania za pracę dla Pani Danuty Kowalczyk

Kategoria:
Podziękowania za pracę dla Pani Danuty Kowalczyk ❤️ ?‍? W dniu 17 listopada 2023 roku miało miejsce w naszej szkole uroczyste podziękowanie pani Danusi Kowalczyk za dotychczasową pracę. Pani Danuta kończy swoją zawodową drogę i odchodzi na zasłużoną emeryturę po prawie 42 latach w szkolnictwie. W naszej szkole jako nauczycielka przedszkola przepracowała prawie 40 lat.
,,Tak to już jest, że kolejne etapy naszego życia kiedyś się kończą, ale zaczyna się coś nowego… i tak jest dzisiaj’’. Ten kolejny etap dla naszej kochanej Pani Danusi to czas zasłużonego odpoczynku, czas na spełnianie swoich marzeń ? Słowa podziękowania płynęły od całej społeczności szkolnej oraz zaproszonych gości. Wyrazy uznania za wieloletnią, bardzo owocną pracę, pełen profesjonalizm, zaangażowanie Pani Danuta otrzymała od Wójta Gminy Jabłonka Pana Antoniego Karlaka oraz Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Pani Bernadety Plaszczak. W imieniu wszystkich rodziców życzenia i podziękowania za włożony trud w edukację dzieci, poświęcenie i wieloletnią współpracę przekazała Rada Rodziców. Uczniowie również wyrazili swoją wdzięczność i szacunek wierszem, tańcem, piosenką i przepięknym bukietem kwiatów. Ogromną niespodzianką dla Pani Danusi była przygotowana prezentacja zdjęć -,, 40 lat minęło jak jeden dzień,, ? Był uśmiech, refleksja, wzruszenia i łzy. W imieniu społeczności szkolnej, w tym nauczycieli i pracowników szkoły pożegnała nauczycielkę Pani Dyrektor Szkoły. Podkreśliła, że ten dzisiejszy dzień to nie pożegnanie, ale podziękowanie. Nie mówimy żegnaj ale do widzenia, do zobaczenia. Słowa wdzięczności przekazali Pani Danusi również Rodzice i wychowankowie oddziału przedszkolnego.? Wzruszona serdecznym podziękowaniem Pani Danuta Kowalczyk podziękowała za współpracę, tworzenie miłej atmosfery, za wspólną pracę przez wiele, wiele lat. Za serce, za dobroć, za pomoc. Słowa podziękowania skierowała do Szanownego Pana Wójta, Pani Dyrektor CUW, Pani Dyrektor Szkoły, Rodziców, Koleżanek i Kolegów, a także Pracowników szkoły oraz Uczniów. ❤️
Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom, uczniom oraz rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej szczególnej uroczystości.?

Podziękowanie P.Danusi

Podziękowanie P.Danusi 2