Okruszek Ogólnopolska Akcja Charytatywna

W tym roku szkolnym nasi wolontariusze propagują akcje z serii #PomagamZDomu, gdzie pomagamy poprzez jedno kliknięcie (albo dwa ?). Ważnym aspektem tych akcji jest to, że każdy może się w nie zaangażować bez względu na swoją sytuację finansową czy społeczną ?
#PomagamZDomu akcja nr 1
Klikamy w Okruszek!
Każdy może pomóc, klikając w Okruszka!
Okruszek to ogólnopolska akcja charytatywna Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Od 2007 roku jest prowadzona i koordynowana przez Fundację „Bliźniemu Swemu…”. Zadaniem Okruszka jest pozyskiwanie środków, które wspomagają dzieci, chorych i bezdomnych, popularyzacja idei wspierania osób ubogich i bezdomnych, a także prowadzenie różnych działań zmierzających do zapobiegania bezdomności i wykluczeniu społecznemu wśród dzieci i młodzieży.
Akcja trwa cały czas nieprzerwalnie.
Klikać możemy codziennie!
Klikamy! Wspieramy! Pomagamy!