Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek 2023

27 stycznia po raz kolejny odbył się szkolny konkurs kolęd i pastorałek ,, Kolędujemy Jezusowi’’. Do konkursu przystąpili uczniowie klas I-VI oraz wychowankowie oddziału przedszkolnego. Wszyscy uczestnicy od wielu dni utrwalali słowa kolęd, pastorałek i przygotowywali się do występu. Atmosfera podczas konkursu, była radosna ale i skłaniała do refleksji. Przepiękne śpiewy rozgrzały serduszka wszystkim zebranym słuchaczom. ❤️ Mogliśmy usłyszeć ,, Przybieżeli do Betlejem’’, ,,Cicha noc’’, ,,Dzisiaj w Betlejem’’ czy ,, Skrzypi wóz’’ czy ,, W wigilijną noc’’ i wiele innych pięknych utworów. Uczestnicy konkursu aby wzbogacić swój występ byli przebrani za świętych, pastuszków, górali , góralki. Cieszymy się również, że uczniom podczas występu na sali towarzyszyli nie tylko rówieśnicy, nauczyciele ale również rodzice. Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się po feriach . Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom udanych występów!

konkurs kolęd i pastorałek 2023