Świetliczaki na tropie .. kolorów świata EUROPA

Świetliczaki na tropie kolorów świata EUROPA

Na świetlicy nie ma nudy ?Nasza Ekipa z projektu „Świetliczaki na tropie…kolorów świata” wyruszyła w podróż do Danii. Zapoznała się z historią życia twórców LEGO, obejrzała zdjęcia oraz foldery LEGOLANDU. ?️?W części warsztatowej dzieci budowały konstrukcje z klocków LEGO o wybranej tematyce. W ten sposób kształtowały swoją wyobraźnie, pomysłowość oraz umiejętności manualne. Uczniowie zapoznali się również z sylwetkami słynnych europejskich malarzy oraz ich dziełami takimi jak ; ?? Leonardo da Vinci "Mona Lisa", "Madonna z kwiatem". ??Vincent van Gogh "Słoneczniki", ??Oskar Klaudii Monet "Janet Monet w kołysce". ??Sandro Botticelli "Madonna z Dzieciątkiem" oraz wiele innych. Dzieci chętnie podjęły się reprodukcji omawianych dzieł. Zobaczcie sami efekty naszych prac.