"Bezpieczni na drodze i nie tylko"

Spotkanie z panią Policjant

12 października 2022 r. odbyło się spotkanie uczniów klas I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego z Panią Policjant asp. szt. Eweliną Dudoń. ? Celem spotkania było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią. Policjantka rozmawiała z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podkreśliła ważną rolę elementów odblaskowych, które każdy uczeń powinien posiadać. Przypomniał również zasady jakie należy stosować w kontaktach z obcymi zwierzętami. Ponadto poruszyła temat cyberprzemocy i skutków, jakie może nieść za sobą niewłaściwe korzystanie z Internetu. Na zakończenie uczniowie zadawali pytania dotyczące bezpieczeństwa oraz dzielili się swoimi spostrzeżeniami.