Powitanie Jesieni

Klasa 2 i ich bukiety Pani Jesieni Dziewczynki z klasy 2 z jesiennymi ludzikami
23 września przywitaliśmy Panią Jesień. ??Z tej okazji uczniowie klas 1-3 z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali jesienne kompozycje, ludziki i inne dekoracje. Dzieci tego dnia stworzyły własne bukiety inspirowane jesienią a także wykonali ciekawe prace plastyczne. Dowiedzieli się wiele ciekawostek o tej porze roku, m.in. o tym dlaczego drzewa zrzucają liście, dlaczego liście przybierają różne barwy. ? Oprócz tego dzieci chętnie przyniosły jesienne dary takie jak: liście, kasztany czy jarzębinę. Zapraszamy wszystkich rodziców i uczniów do podziwiania wystawy w naszym korytarzu szkolnym. ?
Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień nie będzie smutna, nudna i zimna, ale piękna, barwna, ciepła i bogata w jesienne skarby!?