Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Akademia z okazji Zakończenia Roku Szkolnego

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – rok szkolny 2021/2022 zakończony!?
24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów Naszej Szkoły.
Dzień zakończenia roku to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. W ciągu trwających nieco ponad dwa miesiące wakacji dzieci nie będą musiały wcześnie wstawać i pamiętać o codziennym przygotowywaniu się do lekcji. Wolny czas pozwoli im na relaks i odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań oraz spotkania z rówieśnikami i wakacyjne wyjazdy.
Absolwenci i uczniowie szkoły w czasie uroczystego apelu odebrali świadectwa i nagrody książkowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia w konkursach. Pani Dyrektor podziękowała Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły za cały rok rzetelnej pracy. Pożegnaliśmy się i rozpoczęliśmy okres niecierpliwie oczekiwanego wypoczynku.