Międzyszkolny konkurs Mistrz Ortografii

dzieci biorące udział w konkursie ortograficznym z dyplomami

W dniu 4 kwietnia 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Zubrzycy Górnej odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny o MISTRZA ORTOGRAFII 2022 dla uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych. Celem konkursu było przede wszystkim zachęcanie do nauki ortografii poprzez zabawę z odrobiną rywalizacji oraz mobilizowanie do poznawania i utrwalania reguł ortograficznych. Zadaniem uczestników było rozwiązanie łamigłówek ortograficznych i wykazanie się znajomością zasad polskiej pisowni. Nasi uczniowie wywalczyli:
2 miejsce- Filip Moniak (uczeń klasy2) oraz
3 miejsce Michał Kowalczyk (uczeń klasy 3).
Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych Mistrzów. Laureatów konkursu nagrodzono dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Organizatorzy serdecznie gratulują wszystkim uczniom, którzy zmagali się z ortograficznymi zadaniami, a także nauczycielom i rodzicom za przygotowanie uczniów do konkursu.