Karnawał w Naszej szkole

dzieci stoją w przebraniach karnawałowych dzieci stoją w przebraniach karnawałowych dzieci stoją w przebraniach karnawałowych z dyplomami
Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. ??
Dzisiaj w Naszej Szkole odbyły się klasowe bale karnawałowe. W szkole pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, biedronkę, rycerzy, policjantów, Batmana… nie sposób zliczyć wszystkich postaci. ??‍??‍♀️?Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami przygotowanymi przez wychowawców. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.?
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały szkołe, a do domu wracały we wspaniałych humorach.?