Konkurs Zimowy Mistrz Wypracowań

dykt   zmw

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie:  Zimowy Mistrz Wypracowań, czyli wyczekiwanym konkursie z nagrodami organizowany przez portal edukacyjny Dyktanda.pl!

To świetna okazja, aby podszlifować swój talent pisarski, skorzystać ze zdobytej już wiedzy, a także zgłębić nowe zagadnienia. Zapraszamy wszystkich, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych - dzieci, młodzież i dorosłych. Udział w konkursie jest w 100% bezpłatny!

Wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

Następnie pozostaje już tylko wybranie interesujących nas tematów. Na aktywnych uczestników czekają nagrody gwarantowane! Do ich uzyskania wystarczy zebranie określonej liczby punktów. Oprócz tego przewidziane są nagrody główne, o wartości sięgającej dwóch tysięcy złotych! Konkurs Zimowy Mistrz Wypracowań potrwa do końca lutego 2022 r. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy zdobycia wymarzonych nagród!