Wyniki konkursu na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową”

kon1 kon3

W szkolnym konkursie świątecznym "Na najpiękniejszą ozdobę choinkową" wzięło udział 44 dzieci. Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły. W tym 21 prac w kategorii I, 13 w kategorii II i 10 prac w kategorii III. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie świątecznej ozdoby choinkowej własnego pomysłu. Zgłoszone prace konkursowe zostały ocenione przez komisję konkursową.

Komisja konkursowa oceniała prace w trzech kategoriach:

• Kategoria I – oddział przedszkolny i klas 1
  • Kategoria II – klasy 2-4
  • Kategoria III – klasy 5-8

Pod ocenę była brana tematyka, technika i samodzielność wykonywania prac zgłoszonych na konkurs oraz zgodność z zasadami określonymi w regulaminie konkursu.  Komisja kierując się zawartymi w regulaminie kryteriami oceniania prac wyłoniła w każdej kategorii wiekowej laureatów oraz przyznała wyróżnienia.

Brawa dla wszystkich uczestników! Prace były przepiękne!

kon2 kon4 kon5