Wizyta ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku

W poniedziałek, 6 grudnia przypada jeden z najsympatyczniejszych dni w całym roku - w tym dniu do wszystkich dzieci jak i dorosłych przychodzi Święty Mikołaj. Tak było między innymi w naszej szkole. Wyjątkowemu gościowi towarzyszyli pomocnicy. Imieniny świętego Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego szkolnego planu dnia. Dla wielu uczniów mikołajki to jeden z najprzyjemniejszych dni w trakcie szkolnego roku.

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 15 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku

Zgodnie z tradycją 6 grudnia uczniowie spotkali się ze świętym Mikołajem. Każde dziecko otrzymało od Świętego Mikołaja wspaniałe prezenty. Nauczyciele także mogli liczyć na miły upominek. Nie obyło się bez wspólnych zdjęć z Mikołajem. Tego dnia dzieci ubrały się na czerwono i założyły mikołajkową czapkę albo rogi renifera.  Każdy tego dnia był uśmiechnięty i miał dobry humor.

Mikołaju - zapraszamy za rok! :)

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób, ludzie stoją i w budynku