XI edycja małopolskiego konkursu "Odblaskowa szkoła"

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Nasza szkoła przystąpiła do XI edycja Małopolskiego Konkursu Odblaskowa Szkoła. Uczniowie klas I - V przypomnieli sobie o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze.
Zwróciliśmy uwagę jak ważne są odblaski, by każdy był widoczny na drodze. W ramach akcji uczniowie klas I – IV wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym „Jestem bezpieczny na drodze”. Prace plastyczne podkreślały ważną rolę odblasków zarówno jako elementu stroju jak również roweru. Uczniowie klas IV i V wzięli również udział w „Teście wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym”. Klasa V przygotowała piękne plakaty, przypominające uczniom zasady bezpieczeństwa na drodze. Uczniowie wykazali się duża wiedzą na temat bezpieczeństwa, wszyscy posiadają odblaski. Uczniowie „trójki” z Zubrzycy są bezpieczni, wiedzą czym jest bezpieczeństwo, noszą odblaski i stosują się do zasad ruchu drogowego.

Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, siedzi, stoi i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją, książka i w budynku   Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynku   Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku   Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynku   Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynku