Światowy dzień tabliczki mnożenia.

6 października uczniowie klasy 5 obchodzili Dzień Tabliczki Mnożenia. Trenowali zapamiętywanie tabliczki mnożenia i dzielenia poprzez zabawę .Akcja ta miała na celu rozwijanie zainteresowań matematycznych , utrwalenie znajomości tabliczki mnożenia oraz pokazanie, że matematyka może być przyjemna a czasem i zabawna. Cel został osiągnięty a uczniowie i nauczyciele świetnie się bawili.
Jutro 7.X wyłonimy Mistrza tabliczki w klasowym konkursie.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.  Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynku        Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi, siedzi i w budynku