Dzień Chłopaka w naszej szkole

30 września w Naszej szkole chłopcy na wesoło obchodzili swoje święto. Dziewczęta z poszczególnych klas stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci solenizantów. Nie mogło zabraknąć życzeń i drobnych upominków dla naszych panów. Tego dnia chłopaki byli wyjątkowo traktowani, również przez nauczycieli.

Dla wszystkich panów - tych mniejszych i tych nieco większych - najlepsze życzenia z okazji Waszego święta!

Z okazji święta Waszego, życzenia wszystkiego najlepszego:
Niech każdy dzień dostarcza Wam radości
i uśmiech zawsze Wam w sercach gości.
Niechaj problemy Was omijają,
A wszyscy bardzo Was kochają.
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku   Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku   Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynku