Uczestniczymy w małopolskim konkursie „ODBLASKOWA SZKOŁA” – XI EDYCJA – 2021 ROK

pobrane 1

W tym roku szkolnym nasi uczniowie biora udział w   w  XI Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”.  Konkurs  daje możliwość wykazania, że  szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych zwłaszcza w drodze do i ze szkoły. Ponadto celem akcji jest zwrócenie uwagi pedagogów, rodziców i opiekunów na konieczność kontrolowania ustawowego obowiązku korzystania z elementów odblaskowych i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym. Akcja ma formę konkursu promującego najbardziej aktywne szkoły podstawowe i społeczności lokalne, realizujące ideę wyposażania uczniów w elementy odblaskowe. Koordynatorem konkursu jest p. Klaudia Kowalczyk.

Szczegóły dotyczące tegorocznej edycji konkursu zostały zamieszczone w regulaminie.

regulamin konkursu xi-edycji-odblaskowa-szkola-