Witamy nowy rok szkolny 2021 / 2022 !

Szkoła Podstawowa nr 29 w Częstochowie - Rozpoczęcie roku szkolnego  2020/2021

Witamy serdecznie wszystkich po wakacyjnej przerwie.

Jutro rozpoczynamy uroczyście nowy rok szkolny 2021/2022. Msza św. o godz. 9.00 w Kaplicy u św. Antoniego, potem spotykamy się w szkole. Oddział przedszkolny i klasa I                     ( dzieci wraz z rodzicami ) w swojej sali lekcyjnej. Pozostali uczniowie spotykają się w wyznaczonych salach z wychowawcami.  Rozpoczęcie nowego roku odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego, uczniowie i rodzice na teren szkoły wchodzą w maseczkach, dezynfekują ręce przy wejściu do szkoły oraz zachowują dystans 1,5 m. Proszę o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego oraz zasad bezpieczeństwa  związanych z trwającym jeszcze remontem. Dziękuję.
                                                                                                                       Katarzyna Miąskowska - dyrektor szkoły