Wizyta w Domu Pomocy Społecznej "Smrek"

12 kwietnia wolontariusze naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się w odwiedziny do Domu Pomocy Społecznej 'Smrek' w Zaskalu. Celem wizyty było umilenie Seniorom czasu poprzez rozmowy i gry planszowe. Nasi wolontariusze wraz z Rodzicami przygotowali się na ten dzień przygotowując dla Seniorów słodki poczęstunek oraz mały upominek.❤️ Wolontariusze zabrali Seniorów w podróż do przeszłości, przygotowując dla nich grę pt."Wilk i owce". Zwieńczeniem naszego spotkania było zagranie i odśpiewanie popularnej piosenki z dawnych lat pt. "Szła dzieweczka do laseczka" w wykonaniu uczennicy klasy VII Oliwii Kowalczyk. Do śpiewu przyłaczyli się wszyscy wolontariusze oraz podopieczni i takim radosnym akcentem zakończyliśmy nasza wizytę. Nie obyło się bez wzruszeń, podziękowań oraz prośby o ponowne odwiedziny. ?

Wizyta w domu pomocy społecznej Smrek