Wycieczka do Teatrzyku Lalek "Rabcio"

20 marca uczniowie klas I – III naszej szkoły wzięli udział w wyjeździe do Teatru Lalek ,,Rabcio” na spektakl pt. „Luna”⭐️??☄️ Luna to 4-letnia dziewczynka, która mieszka na planecie Ziemia, z którą się przyjaźni. Ziemia daje jej wszystko, co ma najlepszego, jednak Luna nie zawsze potrafi to docenić. Dziewczynka ma nieskończone pokłady energii, z kolei Ziemia podąża własnym cyklem. Pewnej nocy dostrzega na niebie kolorowe punkty. Są zachwycające, pełne energii i blasku. Dziewczynka nie może przestać o nich myśleć i… w trakcie snu przenosi się do kosmosu! Tam rozpoczyna swoją fascynującą podróż w nieznane, podczas której odkrywa, czego tak naprawdę potrzebuje. ? Uczniowie odwiedzili także Park Zdrojowy, gdzie mogli pobawić się na placu zabaw i skorzystać z otwartej siłowni. W czasie spaceru po Rabce odwiedziliśmy Tężnie solankową, gdzie po gałązkach tarniny spływa solanka mieszająca się z powietrzem tworzy parasol solankowy. Spacer wokół tężni i wdychanie tak powstałego powietrza zdaniem lekarzy jest lepsze niż nadmorski spacer.?

Teatrzyk lalek Rabcio klasy 1 3