Konkurs plastyczny " Dary Jesieni w kompozycjach"

W październiku wychowankowie oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III wzięli udział w Konkursie Plastycznym pod tytułem „Dary Jesieni w kompozycjach”??Celem konkursu było nie tylko rozbudzanie wyobraźni plastycznej, przedstawienie nastrojów i stanów uczuciowych inspirowanych jesienią, ale przede wszystkim tworzenie kompozycji z różnych materiałów przyrodniczych. Dzieci wykonały przepiękne, twórcze prace plastyczne z liści, z jarzębiny, z owoców lasu. Pojawiły się na kartkach zwierzęta, bukiety, owoce i fruwające na wietrze kolorowe liście… ?? Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy przepięknie wykonanych prac, w których przygotowanie włożyli olbrzymią pracę i wykazali się niesamowitą kreatywnością.
Uczniowie za wykonane prace otrzymali dyplomy i upominki.?

konkurs Jesień 3

konkurs Jesień 2 konkurs Jesień 1