1 czerwca - Dzień Dziecka

Dzień dziecka jest dniem wyjątkowym i tak też musi być obchodzony. ? Uczniowie naszej szkoły, wraz z nauczycielami świętowali ten dzień na różne sposoby. ?
Przedszkolaki miały dzień wypełniony wieloma zabawami na świeżym powietrzu, a zwieńczeniem świetowania była wycieczka na coś słodkiego.?
Klasy I - III świętowały swój dzień na kręgilni, gdzie po wspaiałej zabawie, przyszedł również czas na ucztowanie.?
1 czerwca to również niezapomniana data dla klas 4- 8. ? Uczniowie tych klas odbyli w tym dniu wycieczkę szkolną do Gliwic. Najpierw spacerowali po Palmiarni Miejskiej wśród niesamowitych roślin egzotycznych i sukulentów a także podziwiali
akwarium Amazonii, terraria z plaszczkami, wężami. ??? Potem uczniowie udali się do niesamowitego miejsca, w którym świat został pomniejszony 25 razy! W Kolejkowie zmienialy się pory dnia, jeździły samochody i pociagi, pływały statki i lataly samoloty. ✈️?️?Było super! A tu jeszcze Funzeum, podróż po tęczy i zanurzanie się w jej kolorach,zwierciadła, naturalne i sztuczne źródła światła. ? Ale zabawa! ?

Dzień dziecka na lodach
 Dzień dziecka na kręgielni